Witaj w Bajkowej Szkole, miejscu stworzonym z myślą o dzieciach, rodzicach, dziadkach i każdym kto kocha bajkowe klimaty.

Znajdziesz tu najpiękniejsze bajki, podania, baśnie, legendy i mity z różnych krajów i kultur – opowiedziane i zilustrowane przez mamę, która bez magii i czarów nie wyobraża sobie świata. A wszystko ubrane w cudownie ciepłe historie o Barankach z Bajkowego Lasu.

Poza tym, Bajkowa Szkoła to miejsce wypełnione po brzegi pomysłami na kreatywne spędzanie czasu z Dzieckiem, rozwijanie jego wyobraźni, zdolności twórczego myślenia, rozwiązywania problemów, umiejętności manualnych a także nauki w tradycyjnym słowa znaczeniu.

Dla kogo jest Bajkowa Szkołą?

Dla Rodziców, Dziadków, Wychowawców i Nauczycieli, a także dla każdego, kto szuka inspiracji jak kreatywnie wspierać rozwój Dziecka.

Mam nadzieję, że będziesz tu często wracać!

Natalia.

PS. Zapraszam Cię także na moją stronę MamaCzarodziejka.pl, na której znajdziesz JESCZE WIĘCEJ POMYSŁÓW, inspiracji, motywacji, medytacji i sposobów, z których korzystam na codzień, by być szczęśliwszą i bardziej kreatywną mamą.

Avatar
Autorka